Iseki TS2510F Japanese Compact Tractor





| Operating Hours | 1718 |
| No. of Cylinders | 2 cylinder(s) |
| Water-cooled | Yes |
| Fuel | Diesel |
| Performance: | 25 HP |
| Rated RPM | 2500 rpm |
| Regulated Rotations | 2650 rpm |
| Total Displacement | 1184 ccm |
| 4 Wheel Drive | Yes |
| Forward Transmission | 9 (3x3) gear |
| Rear Transmission | 3 (1x3) gear |
| Reversible Drive | No |
| Differential Locking | Yes |
| Independent Side Brakes | Yes |
| Length | 269 cm |
| Width | 144 cm |
| Height | 138 cm |
| Wheel Base | 170 cm |
| Front Gauge | 100 cm |
| Rear Gauge | 84 cm |
| Front Tire Size | 6.00-16 |
| Rear Tire Size | 11.2-24 |
| Adjustable Rear Gauge | Yes |
| Hidraulic Positioning | Yes |
| Rear Hitch | 3 point |
| No. of Cardan Gears | 4 gear |
| Standard PTO Shaft | Yes |
| Rotary Tiller | Yes |
| Year of manufacture | 1981 |
| Power Steering | Yes |
3.188 EUR (2.510 EUR + VAT)
2.978 EUR (2.345 EUR + VAT)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

