Toyota 42-5FG15 forklift












| Operating Hours | 12763 |
| No. of Cylinders | 4 cylinder(s) |
| Water-cooled | Yes |
| Fuel | Petrol |
| Performance: | 55 HP |
| 4 Wheel Drive | No |
| Forward Transmission | 1 gear |
| Rear Transmission | 1 gear |
| Reversible Drive | Yes |
| Length | 230 cm |
| Width | 102 cm |
| Height | 200 cm |
| Weight | 2760 kg |
| Adjustable Rear Gauge | No |
| Rotary Tiller | No |
| Power Shift | Yes |
| hidden exhaust | Yes |

