Yanmar YX700 Tractor japonez mic








| Numărul cilindrilor | 1 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Nu |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 7 CP |
| Turaţie | 2400 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2600 rpm |
| Capacitate cilindrică | 353 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 4 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Nu |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Masă | 255 kg |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.00-12 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Trepte cardanice | 2 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da |

