Niplo GH-651KS-K








| Contor de funcţionare | 1537 |
| Numărul cilindrilor | 1 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Nu |
| Combustibil | Benzină |
| Performanţă: | 8 CP |
| Trepte de mers înainte | 2 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 trepte |
| Inversor | Da |
| Lungime | 270 cm |
| Lăţime | 155 cm |
| Înălţime | 166 cm |
| Masă | 765 kg |
| Frezei | Nu |

