Kubota JB13X Tractor japonez mic






















( 6.237 EUR + TVA)
| Contor de funcţionare | 847 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 13,5 CP |
| Turaţie | 719 rpm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 6 (3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1x2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 204 cm |
| Lăţime | 97 cm |
| Înălţime | 123 cm |
| Ampatament | 125 cm |
| Ecartament în faţă | 64 cm |
| Ecartament în spate | 59 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 8.00-16 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Trepte cardanice | 2+1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(110 cm) |
| Anul de productie | 2011 |
| Da | |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
- Első hajtás kihajtóház tömítés csere
- Hátsó híd féltengely tömítés csere
- Hidraulikaszűrő csere
- Légszűrőbetét csere
- Motorolaj csere
- Motorolajszűrő csere
- Sebességváltó olajcsere - 10 liter
- Üzemanyagszűrő csere

