Yanmar AF650 Cabin Tractor japonez mic












( 12.099 EUR + TVA)
| Contor de funcţionare | 2859 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 50 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2550 rpm |
| Capacitate cilindrică | 2775 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 18 (6x3) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 18 (6x3) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 323 cm |
| Lăţime | 149 cm |
| Înălţime | 243 cm |
| Ampatament | 190 cm |
| Masă | 2214 kg |
| Ecartament în faţă | 109 cm |
| Ecartament în spate | 93 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 9,5-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 13.6-28 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Anul de productie | 1998 |
| Da | |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Power Shift | Da |
| cabină | Da |
| aer condiționat | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)