Iseki TA250F Tractor japonez mic






| Contor de funcţionare | 731 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 25 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1498 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 16 (4x4) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 16 (4x4) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 13 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 13 km/h |
| Lungime | 270 cm |
| Lăţime | 132 cm |
| Înălţime | 143 cm |
| Ampatament | 165 cm |
| Masă | 1125 kg |
| Ecartament în faţă | 94 cm |
| Ecartament în spate | 71 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 7.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 11.2-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(150 cm) |
| Anul de productie | 1985 |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)





.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)