Yanmar HMT200 Tractor japonez mic










| Numărul cilindrilor | 1 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Nu |
| Combustibil | Benzină |
| Performanţă: | 2 CP |
| Capacitate cilindrică | 50 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Nu |
| Roţi frânabile separat | Nu |
| Lungime | 123 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Înălţime | 94 cm |
| Masă | 26 kg |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Trepte cardanice | 1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da |
| evacuare ascuns | Da |

