Steyr 40S















| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 40 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2500 rpm |
| Capacitate cilindrică | 2490 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 8 (4x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 8 (4x2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 15 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 15 km/h |
| Lungime | 355 cm |
| Lăţime | 133 cm |
| Înălţime | 220 cm |
| Ampatament | 77 cm |
| Masă | 1720 kg |
| Ecartament în faţă | 107 cm |
| Ecartament în spate | 103 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.50-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 11.2-28 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)





.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)