Yanmar US46D A/C Cabin Tractor japonez mic


















| Contor de funcţionare | 2121 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 46 CP |
| Turaţie | 2700 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2900 rpm |
| Capacitate cilindrică | 2189 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 18 (3x3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 18 (3x3x2) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 25 km/h |
| Lungime | 306 cm |
| Lăţime | 161 cm |
| Înălţime | 235 cm |
| Ampatament | 185 cm |
| Masă | 1529 kg |
| Ecartament în faţă | 113 cm |
| Ecartament în spate | 93 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 8.00-18 |
| Mărimea pneurilor din spate | 13.6-28 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Anul de productie | 1995 |
| Da | |
| cabină | Da |
| aer condiționat | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)