Shibaura SU1540D Tractor japonez mic
















| Contor de funcţionare | 748 |
| Numărul cilindrilor | 2 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 15 CP |
| Capacitate cilindrică | 804 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 6 (2x3) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 3 (1x3) trepte |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 208 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Înălţime | 123 cm |
| Ampatament | 122 cm |
| Ecartament în faţă | 65 cm |
| Ecartament în spate | 52 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 8.00-16 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Nu |
()



-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)