Yanmar AF250 Tractor japonez mic















| Contor de funcţionare | 887 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 25 CP |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 4 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 4 trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 15 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 15 km/h |
| Lungime | 270 cm |
| Lăţime | 124 cm |
| Înălţime | 140 cm |
| Ampatament | 153 cm |
| Masă | 1190 kg |
| Ecartament în faţă | 86 cm |
| Ecartament în spate | 72 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 7.00-14 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4+1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(150 cm) |
| Anul de productie | 1996 |
| Da | |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Power Shift | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |

