Iseki TG333 Tractor japonez mic



| Contor de funcţionare | 1800 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 33 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2650 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1498 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 16 (4x4) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 16 (4x4) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 15 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 15 km/h |
| Lungime | 296 cm |
| Lăţime | 144 cm |
| Înălţime | 198 cm |
| Ampatament | 180 cm |
| Ecartament în faţă | 99 cm |
| Ecartament în spate | 78 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 8.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 13.6-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4+4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Anul de productie | 1998 |
| Volan cu servo | Da |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Power Shift | Da |
()

