Yanmar AF-33 Tractor japonez mic









| Contor de funcţionare | 2383 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 33 CP |
| Turaţie | 3000 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2800 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1496 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 16 (4x4) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 16 (4x4) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 297 cm |
| Lăţime | 150 cm |
| Înălţime | 145 cm |
| Ampatament | 182 cm |
| Ecartament în faţă | 106 cm |
| Ecartament în spate | 81 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 8.00-18 |
| Mărimea pneurilor din spate | 13.6-26 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4+1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da |
| Anul de productie | 1996 |
| Volan cu servo | Da |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Power Shift | Da |
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)