Yanmar YH800 Tractor japonez mic




| Numărul cilindrilor | 1 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 8 CP |
| Capacitate cilindrică | 427 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 3 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 1 trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Nu |
| Roţi frânabile separat | Nu |
| Lungime | 200 cm |
| Lăţime | 74 cm |
| Înălţime | 122 cm |
| Masă | 252 kg |
| Ecartament în faţă | 37 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.00-12 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Trepte cardanice | 2 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da |
| evacuare ascuns | Da |


