Iseki TU150 Japanese Compact Tractor






| Operating Hours | 847 |
| No. of Cylinders | 3 cylinder(s) |
| Water-cooled | Yes |
| Fuel | Diesel |
| Performance: | 15 HP |
| Rated RPM | 2500 rpm |
| Total Displacement | 900 ccm |
| Bore | 70 mm |
| Stroke | 78 mm |
| 4 Wheel Drive | No |
| Forward Transmission | 9 (3x3) gear |
| Rear Transmission | 3 (1x3) gear |
| Reversible Drive | No |
| Differential Locking | Yes |
| Independent Side Brakes | Yes |
| Length | 236 cm |
| Width | 104 cm |
| Height | 130 cm |
| Weight | 652 kg |
| Rear Gauge | 56 cm |
| Front Tire Size | 4.00-12 |
| Rear Tire Size | 8.00-18 |
| Adjustable Rear Gauge | No |
| Hidraulic Positioning | Yes |
| Rear Hitch | 2 point |
| No. of Cardan Gears | 3 gear |
| Standard PTO Shaft | Yes |
| Rotary Tiller | Yes(120 cm) |
| Year of manufacture | 1985 |
| Electrically Controlled Hidraulic | Yes |
2.978 EUR (2.345 EUR + VAT)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)





