Kubota L13G Tractor japonez mic








| Numărul cilindrilor | 1 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 13 CP |
| Turaţie | 2800 rpm |
| Capacitate cilindrică | 637 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 6 (3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1x2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 206 cm |
| Lăţime | 96 cm |
| Înălţime | 123 cm |
| Ampatament | 132 cm |
| Ecartament în faţă | 71 cm |
| Ecartament în spate | 60 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 4.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 7.00-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Trepte cardanice | 1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da |
()


