Kubota GT-5 Tractor japonez mic












| Contor de funcţionare | 402 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 23 CP |
| Turaţie | 2600 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2800 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1498 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 78 mm |
| Cursă | 78,4 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 9 (3x3) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 3 (1x3) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 15 km/h |
| Lungime | 255 cm |
| Lăţime | 121 cm |
| Înălţime | 145 cm |
| Ampatament | 145 cm |
| Masă | 820 kg |
| Ecartament în faţă | 81 cm |
| Ecartament în spate | 70 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-14 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 3+3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(150 cm) |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
()
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)