Mitsubishi MT14 Tractor japonez mic











| Contor de funcţionare | 646 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 14 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Capacitate cilindrică | 808 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 70 mm |
| Cursă | 70 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 13 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 5,76 km/h |
| Lungime | 227 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Înălţime | 126 cm |
| Masă | 595 kg |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 8.00-16 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da(120 cm) |
| Anul de productie | 1985 |
| evacuare ascuns | Da |
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)


-800mm-szabadonfutos-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



-800mm-traktor-5.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)