Iseki TG27 Power-Shift Tractor japonez mic
















| Contor de funcţionare | 2308 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 27 CP |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 285 cm |
| Lăţime | 133 cm |
| Înălţime | 145 cm |
| Ampatament | 170 cm |
| Masă | 1164 kg |
| Ecartament în faţă | 95 cm |
| Ecartament în spate | 79 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 7.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 11.2-26 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4+4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(160 cm) |
| Anul de productie | 1994 |
| Da | |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Power Shift | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |
()
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


-1000mm-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)