Yanmar CT230 Tractor japonez mic











| Contor de funcţionare | 647 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Nu |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 23 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 3000 rpm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 8 (4x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 8 (4x2) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 250 cm |
| Lăţime | 155 cm |
| Înălţime | 138 cm |
| Ampatament | 134 cm |
| Masă | 1085 kg |
| Ecartament în faţă | 75 cm |
| Ecartament în spate | 75 cm |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 3+1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |

