Shibaura SD2643 Tractor japonez mic








| Contor de funcţionare | 619 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 26 CP |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 24 (3x4x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 8 (1x4x2) trepte |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 307 cm |
| Lăţime | 143 cm |
| Înălţime | 190 cm |
| Ampatament | 135 cm |
| Ecartament în faţă | 87 cm |
| Ecartament în spate | 74 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 7.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 12.4-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |

