Mitsubishi D1450 Tractor japonez mic






| Contor de funcţionare | 730 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 14 CP |
| Capacitate cilindrică | 776 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 65 mm |
| Cursă | 78 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 6 (3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1x2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 198 cm |
| Lăţime | 108 cm |
| Înălţime | 118 cm |
| Masă | 505 kg |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da |
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)


-800mm-szabadonfutos-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



-800mm-traktor-5.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)