Yanmar RS30D Tractor japonez mic













| Contor de funcţionare | 503 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 30 CP |
| Turaţie | 2800 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 3000 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1496 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 8 (4x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 8 (4x2) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 278 cm |
| Lăţime | 141 cm |
| Înălţime | 138 cm |
| Ampatament | 157 cm |
| Masă | 1260 kg |
| Ecartament în faţă | 95 cm |
| Ecartament în spate | 75 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 7.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 12.4-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 3+1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(160 cm) |
| Anul de productie | 1995 |
| Da | |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


-1000mm-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




.jpg&w=240&h=180&wm=ka)