Iseki TJ85 AT-Shift Tractor japonez mic
















| Contor de funcţionare | 4132 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 85 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2850 rpm |
| Capacitate cilindrică | 2995 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 24 (8x3) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 24 (8x3) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 31,2 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 31,2 km/h |
| Lungime | 356 cm |
| Lăţime | 164 cm |
| Înălţime | 246 cm |
| Ampatament | 220 cm |
| Masă | 2480 kg |
| Ecartament în faţă | 121 cm |
| Ecartament în spate | 84 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 9.5-24 |
| Mărimea pneurilor din spate | 12.4-36 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Anul de productie | 2008 |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Power Shift | Da |
| cabină | Da |
| aer condiționat | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)