Mitsubishi MT26D Tractor japonez mic









| Contor de funcţionare | 2059 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 26 CP |
| Capacitate cilindrică | 1490 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 78 mm |
| Cursă | 78 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 16 (4x4) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 16 (4x4) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 270 cm |
| Lăţime | 135 cm |
| Înălţime | 140 cm |
| Ampatament | 155 cm |
| Masă | 1097 kg |
| Ecartament în faţă | 96 cm |
| Ecartament în spate | 75 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 7.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 11.2-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(140 cm) |
| Anul de productie | 1990 |
| Da | |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |

