Kubota T240D Tractor japonez mic

















| Contor de funcţionare | 1444 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 24 CP |
| Capacitate cilindrică | 1499 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 12 (3x4) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 15 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 15 km/h |
| Lungime | 252 cm |
| Lăţime | 118 cm |
| Înălţime | 145 cm |
| Ampatament | 153 cm |
| Masă | 903 kg |
| Ecartament în faţă | 82 cm |
| Ecartament în spate | 71 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-14 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Anul de productie | 2007 |
| Da | |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




-1000mm-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)





.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-sajat-hidraulikaval-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)