- Pagina principală -
- Tractoare -
- Tractoare compacte japoneze premium -
- Yanmar AF350 PowerShift Hi-Speed
Yanmar AF350 PowerShift Hi-Speed Tractor japonez mic


















| Contor de funcţionare | 1758 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 35 CP |
| Turaţie | 2300 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 3025 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1642 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 32 (4x4x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 32 (4x4x2) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 30 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 30 km/h |
| Lungime | 297 cm |
| Lăţime | 148 cm |
| Înălţime | 140 cm |
| Ampatament | 182 cm |
| Masă | 1418 kg |
| Ecartament în faţă | 107 cm |
| Ecartament în spate | 82 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 8.00-18 |
| Mărimea pneurilor din spate | 13.6-26 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4+1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(160 cm) |
| Anul de productie | 1996 |
| Da | |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Power Shift | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |

