Hinomoto C144 Tractor japonez mic








| Contor de funcţionare | 744 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 14 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2650 rpm |
| Capacitate cilindrică | 865 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 70 mm |
| Cursă | 75 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 6 (3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1x2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 13,6 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 9,1 km/h |
| Lungime | 206 cm |
| Lăţime | 101 cm |
| Înălţime | 117 cm |
| Ampatament | 99 cm |
| Masă | 562 kg |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 8.00-16 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(110 cm) |
| Anul de productie | 1983 |
()
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)