Iseki TL2100 Tractor japonez mic




| Contor de funcţionare | 980 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 21 CP |
| Capacitate cilindrică | 1296 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 18 (3x3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 6 (1x3x2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 245 cm |
| Lăţime | 122 cm |
| Înălţime | 133 cm |
| Ampatament | 150 cm |
| Ecartament în faţă | 83 cm |
| Ecartament în spate | 67 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 4.00-15 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-22 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da |
()
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




.jpg&w=240&h=180&wm=ka)