Mitsubishi MT1601 Tractor japonez mic






| Contor de funcţionare | 617 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 16 CP |
| Capacitate cilindrică | 900 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 70 mm |
| Cursă | 78 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 6 (3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1x2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 12,2 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 6,2 km/h |
| Lungime | 218 cm |
| Lăţime | 98 cm |
| Înălţime | 118 cm |
| Ampatament | 131 cm |
| Ecartament în faţă | 62 cm |
| Ecartament în spate | 50 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 4.50-10 |
| Mărimea pneurilor din spate | 8.00-18 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da |
| Anul de productie | 1984 |
| evacuare ascuns | Da |
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


-800mm-szabadonfutos-traktor-4.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



-800mm-traktor-5.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-lengyel-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)




.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)