Yanmar YM2620D Tractor japonez mic














| Contor de funcţionare | 476 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 26 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1496 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 15 (3x5) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 5 (1x5) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 15 km/h |
| Lungime | 287 cm |
| Lăţime | 148 cm |
| Înălţime | 146 cm |
| Ampatament | 180 cm |
| Masă | 1210 kg |
| Ecartament în faţă | 106 cm |
| Ecartament în spate | 83 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 7.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 12.4-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(160 cm) |
| Anul de productie | 1982 |
| Power Shift | Da |
| Volan cu servo | Da |

