Kioritz RM81A









| Numărul cilindrilor | 2 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Nu |
| Combustibil | Benzină |
| Performanţă: | 13 CP |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 4 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 1 trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Nu |
| Lungime | 189 cm |
| Lăţime | 93 cm |
| Înălţime | 87 cm |
| Ampatament | 116 cm |
| Masă | 214 kg |
| Ecartament în faţă | 67 cm |
| Ecartament în spate | 55 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 3.50-7 |
| Mărimea pneurilor din spate | 16x7.00-8 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Nu |

