Iseki TU1600F Tractor japonez mic









| Contor de funcţionare | 801 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 16 CP |
| Turaţie | 2600 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2750 rpm |
| Capacitate cilindrică | 900 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 70 mm |
| Cursă | 78 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 6 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 12,5 km/h |
| Lungime | 214 cm |
| Lăţime | 105 cm |
| Înălţime | 120 cm |
| Ampatament | 130 cm |
| Masă | 570 kg |
| Ecartament în faţă | 65 cm |
| Ecartament în spate | 56 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 8.00-18 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da |
| Anul de productie | 1983 |
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)
3.188 EUR (2.510 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)

 (1).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)





.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)