Sasaki RS660Z

















| Contor de funcţionare | 1525 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 35 CP |
| Turaţie | 2800 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1422 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 6 (3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1x2) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Nu |
| Roţi frânabile separat | Nu |
| Lungime | 350 cm |
| Lăţime | 139 cm |
| Înălţime | 120 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 23x9.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 20x10.00-10 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Nu |
| evacuare ascuns | Da |
()

