Satoh ST2001D Tractor japonez mic















| Contor de funcţionare | 1641 |
| Numărul cilindrilor | 2 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 20 CP |
| Capacitate cilindrică | 1246 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 90 mm |
| Cursă | 98 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 9 (3x3) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 3 (1x3) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 15 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 15 km/h |
| Lungime | 243 cm |
| Lăţime | 124 cm |
| Înălţime | 139 cm |
| Ampatament | 155 cm |
| Masă | 950 kg |
| Ecartament în faţă | 78 cm |
| Ecartament în spate | 62 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-14 |
| Mărimea pneurilor din spate | 11.2-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Nu |

