Kubota L1802DT Tractor japonez mic










| Contor de funcţionare | 633 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 18 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2750 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1115 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 16 (4x4) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 4 (1x4) trepte |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 257 cm |
| Lăţime | 120 cm |
| Înălţime | 134 cm |
| Ampatament | 155 cm |
| Masă | 914 kg |
| Ecartament în faţă | 79 cm |
| Ecartament în spate | 69 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-14 |
| Mărimea pneurilor din spate | 8.3-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(135 cm) |
| Anul de productie | 1981 |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |




-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)