Tym T273 HST
















| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 27 CP |
| Turaţie | 2700 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2850 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1318 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 2 (1x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1x2) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 19,5 km/h |
| Lungime | 274 cm |
| Lăţime | 129 cm |
| Înălţime | 202 cm |
| Ampatament | 148 cm |
| Ecartament în faţă | 86 cm |
| Ecartament în spate | 63 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 23x8,5-12 industrial |
| Mărimea pneurilor din spate | 12-16,5 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 1 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Volan cu servo | Da |
| Power Shift | Da |

