Foton Five Star










| Contor de funcţionare | 1 |
| Numărul cilindrilor | 1 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Nu |
| Combustibil | Benzină |
| Performanţă: | 9 CP |
| Turaţie | 7500 rpm |
| Capacitate cilindrică | 124 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 5 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 5 trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 50 km/h |
| Lungime | 312 cm |
| Lăţime | 140 cm |
| Înălţime | 143 cm |
| Ampatament | 168 cm |
| Ecartament în faţă | 110 cm |
| Ecartament în spate | 95 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 3,25-16 55P |
| Mărimea pneurilor din spate | 4,5-12 77K |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 2 punct |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |

