Yanmar YM2010 Tractor japonez mic










| Contor de funcţionare | 954 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 20 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1346 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 286 cm |
| Lăţime | 123 cm |
| Înălţime | 185 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 4.00-15 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-24 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Da(140 cm) |
| Anul de productie | 1980 |



-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)