Yanmar EF342 A/C Cabin Tractor japonez mic








| Contor de funcţionare | 1554 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 34 CP |
| Turaţie | 2760 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2700 rpm |
| Capacitate cilindrică | 2189 ccm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 20 (4x5) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 20 (4x5) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 25 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 25 km/h |
| Lungime | 305 cm |
| Lăţime | 138 cm |
| Înălţime | 211 cm |
| Ampatament | 185 cm |
| Masă | 1660 kg |
| Ecartament în faţă | 102 cm |
| Ecartament în spate | 77 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 8.00-16 |
| Mărimea pneurilor din spate | 11.2-28 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Nu |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 5 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Anul de productie | 2004 |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| Power Shift | Da |
| cabină | Da |
| aer condiționat | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |

