Mitsubishi D2050 Tractor japonez mic










| Contor de funcţionare | 1424 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 20 CP |
| Capacitate cilindrică | 1200 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 70 mm |
| Cursă | 78 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Nu |
| Trepte de mers înainte | 9 (3x3) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 3 (1x3) trepte |
| Inversor | Nu |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 253 cm |
| Lăţime | 124 cm |
| Înălţime | 194 cm |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |



-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)