Kubota XB-1D Tractor japonez mic

















| Contor de funcţionare | 165 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 12 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2650 rpm |
| Capacitate cilindrică | 762 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 68 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 6 (3x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 2 (1x2) trepte |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Lungime | 200 cm |
| Lăţime | 99 cm |
| Înălţime | 129 cm |
| Ampatament | 122 cm |
| Masă | 570 kg |
| Ecartament în faţă | 70 cm |
| Ecartament în spate | 57 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 5.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 7.00-16 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 2 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(110 cm) |
| Anul de productie | 1983 |
| evacuare ascuns | Da |
2.978 EUR (2.345 EUR + TVA)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)





.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)


.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
 (6).jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)



.jpg&w=240&h=180&wm=ka)
.jpg&w=240&h=180&wm=ka)