Mitsubishi MT367 Cabin Tractor japonez mic













| Contor de funcţionare | 1570 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 36 CP |
| Capacitate cilindrică | 1758 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 78 mm |
| Cursă | 92 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 16 (4x2x2) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 16 (4x2x2) trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 25 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 25 km/h |
| Lungime | 300 cm |
| Lăţime | 148 cm |
| Înălţime | 197 cm |
| Ampatament | 185 cm |
| Masă | 1402 kg |
| Ecartament în faţă | 106 cm |
| Ecartament în spate | 82 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 8.00-18 |
| Mărimea pneurilor din spate | 12.4-28 |
| Ecartament ajustabil din spate | Da |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 4 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Nu |
| Anul de productie | 1998 |
| Da | |
| Sistem hidraulic comandat electronic | Da |
| Armă montată ajustibil hidraulic | Da |
| cabină | Da |
| aer condiționat | Da |
| evacuare ascuns | Da |
| cilindru hidraulic | Da |
| Volan cu servo | Da |

