Kawabe T-40F













| Numărul cilindrilor | 1 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 7 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 2 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 1 trepte |
| Inversor | Nu |
| Lungime | 260 cm |
| Lăţime | 102 cm |
| Înălţime | 114 cm |
| Ampatament | 47 cm |
| Ecartament în faţă | 55 cm |
| Ecartament în spate | 55 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 4.00-8 |
| Mărimea pneurilor din spate | 4.00-8 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Frezei | Nu |
()

