Mitsubishi MT1801D Tractor japonez mic










| Contor de funcţionare | 544 |
| Numărul cilindrilor | 4 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 18 CP |
| Turaţie | 2500 rpm |
| Turaţie de mers în gol | 2650 rpm |
| Capacitate cilindrică | 1133 ccm |
| Alezajul cilindrilor | 68 mm |
| Cursă | 78 mm |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 15 (3x5) trepte |
| Trepte de mers înapoi | 5 (1x5) trepte |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 15 km/h |
| Lungime | 256 cm |
| Lăţime | 117 cm |
| Înălţime | 134 cm |
| Ampatament | 148 cm |
| Masă | 818 kg |
| Ecartament în faţă | 78 cm |
| Ecartament în spate | 62 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 6.00-12 |
| Mărimea pneurilor din spate | 9.5-22 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Trepte cardanice | 3 trepte |
| Antrenare cardanică STAS | Da |
| Frezei | Da(130 cm) |
| Anul de productie | 1984 |
()




-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)