Komatsu SK05-1E
















| Contor de funcţionare | 678 |
| Numărul cilindrilor | 3 Cilindrii |
| Răcire cu apă | Da |
| Combustibil | Diesel |
| Performanţă: | 22 CP |
| Antrenare pe patru roţi | Da |
| Trepte de mers înainte | 1 trepte |
| Trepte de mers înapoi | 1 trepte |
| Inversor | Da |
| Frână diferenţială | Da |
| Roţi frânabile separat | Da |
| Viteza maximă înainte | 10,5 km/h |
| Viteza maxima de mers înapoi | 10,5 km/h |
| Lungime | 210 cm |
| Lăţime | 128 cm |
| Înălţime | 153 cm |
| Mărimea pneurilor din faţă | 27/8,5-15 |
| Mărimea pneurilor din spate | 27/8,5-15 |
| Ecartament ajustabil din spate | Nu |
| Poziţionare hidraulică | Da |
| Suspendarea utilajelor | 3 punct |
| Antrenare cardanică STAS | Nu |
| Frezei | Nu |
| Volan cu servo | Da |



-1.jpg&w=240&h=180&wm=ka)